87. hooaeg – mida uut on oodata?

(08:00 03-09-2022)
Liiga automaatne täitmine

Viimastel hooaegadel oleme tegelenud Rahvusliiga liiga määramise ja liigade täitmise protsessiga.

Esimene probleem, millega tegelesime, oli see, et 0 punktiga mitteaktiivseid võistkondi sai vahetada uute võistkondade vastu ainult nädalatel 3 kuni 9 (peamiselt seetõttu, et esimese kahe nädala jooksul on kõigil 0 punkti). See tähendas, et sellest hetkest alates, kui täitsime liigasid kuni 3. nädala alguseni, ei saanud me liigale uusi kasutajaid määrata. Sel põhjusel otsustasime varasemalt liigad täita väga hilja, tavaliselt 2. nädala neljapäeval. Selle kompromissi suur miinus oli see, et madalaimate liigade meeskondadel oli oma esimese liigakohtumise ettevalmistamiseks aega vaid 2 päeva või isegi vähem.

Seega oli meie esimene samm selle protsessi täiustamine. Kirjutasime ümber tööriista, mis vahetab mitteaktiivsed meeskonnad uute vastu. Mitteaktiivsed võistkonnad, kellel pole sportlasi, ei saa mängupäevadel punkte, seega saab need esimese kahe nädala jooksul pärast liigade lõppemist hõlpsasti uute võistkondade vastu vahetada. Tänu sellele täiustusele saime kahel viimasel hooajal 1. nädalal liigasid täita.

Teine probleem, millega tegelesime, oli see, et seni tuli kõige madalamaid liigasid täita käsitsi. See tähendab, et Maxi-Operator pidi iga mittetäieliku liiga jaoks märkima hunniku meeskondi ja vajutama nuppu nn liiga määramise tööriistas. See oli tüütu töö ja mis veelgi hullem, alati oli olnud oht, et liiga täitmine ununeb.

Seega on selle uuenduse peamine muudatus see, et nüüdsest täidetakse liigad automaatselt. See juhtub esimese nädala reede hommikul, vahetult enne liiga kohtumiste kalendri koostamist. Ka madalamate liigade meeskondadel on nüüdsest ligikaudu 8 päeva aega oma esimeseks liigakohtumiseks valmistuda.


Veaparandused

Samuti oleme viimase kahe hooaja jooksul rakendanud mõningaid veaparandusi. Viimati panime paika individuaalsete meistrivõistluste medalinimekirja sportlaste rahvuste kaupa, et kustutatud teatejooksud ei tekitaks enam valge lipuga rahvusi. Ja kuulsuste halli võitjariik ühtib nüüd vastava medalinimekirjaga.

Mõned vanemad veaparandused on täiustatud koosolekuvestlus, kuhu saate nüüd sisestada märke nagu " või ' ilma sõnumit kaotamata, ja Maxitraineri treeningtulemuste tööriist, mis peaks nüüd näitama kõiki oskuste muudatusi ja jooksva nädala muudatused on tähistatud punasega.

Arendusmeeskond