Novinky pro sezónu 87

(08:00 03-09-2022)
Automatické plnění ligy

V posledních sezónách jsme pracovali na procesu přidělování a naplňování lig pro Národní ligu.

Prvním problémem, který jsme řešili, bylo to, že neaktivní týmy s 0 body mohly být vyměněny proti novým týmům pouze během 3. až 9. týdne (hlavně proto, že v prvních dvou týdnech mají všichni 0 bodů). To znamenalo, že od tohoto okamžiku, kdy jsme ligy plnili až do začátku 3. týdne, jsme nemohli do ligy přidělovat žádné nové uživatele. Z tohoto důvodu jsme se v minulosti rozhodli plnit ligy velmi pozdě, obvykle druhý týden ve čtvrtek. Velkou nevýhodou tohoto kompromisu bylo, že týmy v nejnižších ligách měly na přípravu prvního ligového kola pouze 2 dny.

Naším prvním krokem tedy bylo tento proces zlepšit. Přepsali jsme nástroj, který vyměňuje neaktivní týmy za nové. Neaktivní týmy bez atletů nezískají v hracích dnech žádné body, takže je lze snadno vyměnit za nové týmy během prvních dvou týdnů po dokončení lig. Díky tomuto vylepšení jsme mohli v posledních dvou sezónách naplnit ligy již v prvním týdnu.

Druhým problémem, který jsme řešili, bylo, že dosud se nejnižší ligy musely plnit ručně. To znamená, že Maxioperátor musel u každé neúplné ligy zaškrtnout hromadu týmů a stisknout tlačítko v takzvaném nástroji pro přidělování lig. To byla zdlouhavá práce a co hůř, vždy hrozilo, že se na vyplnění ligy zapomene.

Hlavní změnou této aktualizace tedy je, že od nynějška se budou ligy vyplňovat automaticky. Stane se tak v pátek ráno v prvním týdnu, těsně před vytvořením kalendáře ligových kol. Také od nynějška budou mít týmy v nejnižších ligách zhruba 8 dní času na přípravu na první ligové kláni.


Opravy chyb

Během posledních 2 sezón jsme také implementovali několik oprav chyb. Opravili jsme seznam medailí podle národnosti sportovce pro individuální mistrovství, takže smazané štafety již nezpůsobují prázdné národy s bílou vlajkou. A vítězná národnost v Síni slávy nyní odpovídá příslušnému seznamu medailí.
Mezi starší opravy patří vylepšený chat na závodech, kde nyní můžete zadávat znaky jako " nebo ', aniž by se zpráva ztratila. Nástroj pro výsledky tréninků pro Maxitrenéra, který by nyní měl zobrazovat všechny změny dovedností a změny aktuálního týdne jsou označeny červeně.

Vývojový tým