Sezon 74 - Informacje o wydaniu

(08:00 07-03-2020)
Instalacja tego wydania gry planowana jest na sobotę, 7 marca, nastąpi więc przed zmianą sezonów.


1. Utrata wydajności po zawodach

Od teraz aktywne będą zapowiadane wcześniej zmiany dotyczące utraty wydajności stadionów na skutek organizacji zawodów. Zamiast zmniejszania efektywności o stały, wynikający tylko z rodzaju zawodów poziom, utrata efektywności będzie teraz zależeć od wpływów ze sprzedanych biletów i niewielkich efektów losowości. Oznacza to, że w większości przypadków utrata efektywności po organizacji nieoficjalnych mitingów będzie niższa niż dotychczas, a w przypadku imprez oficjalnych, jak np. zawody ligowe wzrośnie. Z przykładowymi danymi możecie zapoznać się w naszym wstępnym ogłoszeniu Sezon 74 - utrata efektywności po zawodach.


2. Drobne usprawnienia i naprawa błędów

Jak zwykle naprawiliśmy także kilka błędów. Przykładowo w wyszukiwarce mitingów nie powinny się już pokazywać żadne nieprawidłowe daty.

Ponadto zaczęliśmy proces uaktualniania i ulepszania naszego Przewodnika, przeglądając i wprowadzając poprawki sekcja po sekcji, od jego początku aż do końca. Jeżeli znajdziesz jakiś błąd lub nieaktualną informację w angielskiej wersji językowej Przewodnika możesz zgłosić ten fakt tutaj: [DEV] Guide Updates
Podczas pracy nad sekcją "2.3 Zawodnicy i trenerzy" zauważyliśmy, że określenie "Trener pierwszego zespołu" może wprowadzać w błąd, jako że ci trenerzy przypisani są do konkretnej specjalizacji, a nie tylko pierwszego zespołu. Od teraz będą oni nosić nazwę "Wyspecjalizowani trenerzy".


Zespół developerów,

Ned, Apolo, Claire_Grube, Guyvandamme, Gynnad & Jorginho