73 sezono naujienos

(08:00 28-12-2019)
Šio atnaujinimo pradžia numatoma šeštadienį, gruodžio 28 dieną ir bus baigta, prieš naujo sezono pradžią.

1. Stadiono atnaujinimai

A) Bauda dėl per mažo efektyvumo
Vietoj to, kad prarastum atskiras stadiono dalis, nuo dabar būsite baudžiami piniginėmis baudomis, jei stadiono efektyvumas bus per mažas. Ar efektyvumas nėra per mažas bus nustatinėjama kiekvieną finansinės padėties atnaujinimo metu, o baudos suma sudarys 1/10 naujo staigaus atnaujinimo kainos.


B) Akimirksniu atsatyto efektyvumo kaina
Stadiono atstatymas pasitelkus į pagalbą stadiono prižiūrėtojus turi būti normalus ir finansiškai naudingas dalykas. Siekiant tai užtikrinti, kaina už akimirksniu atleikamą stadiono rekonstrukciją bus dvigubai didesnė nei ankščiau. Todėl, pasirinkdami šį mygtuką – gerai pasvarstykit. Jei stadiono būklė tik nežymiai prastesnė už kritinę (85 % be stadiono prižiūrėtojų (stadiono prižiūrėtojai šią vertę pagerina)), labiau verta nusamdyti papildomą darbininką ir kurį laiką rizikuoti gauti savaitinę baudą.


C) Stadiono ūkio sumažinimas Parts

Nuo dabar jūs galėsite sumažinti atskiras savo stadiono erdves, įrašydami neigiamas vertes į darbų sąrašo lentelę. Sumažinimo kaina sudaro 20 proc. tobulinamos erdvės vertės. Stadiono sėdimos vietos sumažinimas kainuoja 20 € už vietą.


D) Stadiono efektyvumo sumažėjimas po varžybų

Stadiono ekektyvumo blogėjimas po varžybų lieka tas pats. Tačiau tai gali pasikeisti nuo 74-to sezono pradžios.


2. Varojimo gido atnaujinimai

Netolimoje praeityje mes neatnaujinimo vartotojo gido, todėl kai kuri informacija buvo pasenusi. Dabar mes atnaujinome 2.2 Jaunimo sudėtį, 2.4 Staff stadiono prižiūrotojų dalį ir 2.5 Stadionas. Mes taip pat pašalinome informaciją, kuri prieštarauja šiandieninėms taisyklėms, skyriuje 4.2 Daugiakovės varžybos.
Jei pastebėsite neteisingą informaciją vartotojo gide, galite mums pranešti forume: [DEV] Guide Updates. Prašau, informokite tik klaidas, esančias anglų kalbos versijoje English. Jei pastebite klaidas savo gimtojoje kalboje, o anglų kalboje yra viskas gerai – susisiekite su savo kalbos vertėju žaidime.

Vystimo komanda,

Ned, Apolo, Claire_Grube, Guyvandamme, Gynnad & Jorginho