Sezóna 71 - Novinky od vývojářského týmu

(08:00 10-08-2019)
Nový správce obsahu

Rádi bychom do našeho týmu představili nového člena. Jorginho se nyní připojil k vývojovému týmu jako správce obsahu. Kromě své vynikající práce jako Maxi-Operator se bude starat o komunikaci a také bude aktualizovat průvodce.


Plány se stadionem

V této sezóně nebude vydána žádná aktualizace. Na stadionu tedy nebudou žádné změny. Světlomety a střecha musí počkat alespoň do další sezóny. Chtěli bychom však nastínit pár věcí ohledně našich plánů na změnu stavu stadionu a zaměstnanců.

Stav a údržbáři

Jako první krok chceme dát údržbářům možnost zvýšit stav stadionu při denních aktualizacích. Pokud si najmete dostatek pracovníků, bude tento denní nárůst vyšší než denní úpadek, což povede k dennímu čistému zvýšení stavu stadionu. V této fázi budou náklady na opravu prostřednictvím údržbářů zhruba stejné jako při okamžité opravě.

Trest za příliš nízký stav stadionu

O jednu sezónu později bude dalším krokem vytvoření přístřeší jako běžný způsob, jak udržet váš stadion ve formě. Okamžitá oprava stadionu bude stále možná, ale se dvojnásobnými náklady, takže placení údržbářů je atraktivnější.

Pokud bude stav při každodenní aktualizaci příliš nízký, už neztratíte žádné části stadionu. Místo toho bude váš stadion opraven na 100% při čtyřnásobných nákladech ve srovnání se současnými.

Ztráta účinnosti po mítincích

Můžeme také přehodnotit stav stadionu po mítincích. V současné době stadion ztrácí 1% po závodech Národní ligy, ale 5% po neoficiálních mezinárodních mítincích. Podle našeho názoru by to mělo být naopak: Závody Národní ligy jsou důležitější a přitahují mnohem více diváků, takže ztráta stavu by měla být 5%. U neoficiálních závodech máme na mysli ztrátu stavu od 1% pro regionální mítinky a do 3% pro mezinárodní mítinky.


Tým vývojářů:

Ned, Apolo, Claire_Grube, Guyvandamme, Gynnad & Jorginho