Sezon 68 - Informacje o wydaniu

(07:00 12-01-2019)
Instalacja tego wydania planowana jest na sobotę, 12 stycznia, więc nastąpi przed zmianą sezonu. W związku z okresem świątecznym i błędami, które pojawiły się w poprzednich wydaniach to wydanie jest raczej niewielkie i zawiera głównie drobne usprawnienia i naprawy błędów. Oczywiście wciąż pracujemy na wprowadzeniem większych zmian w przyszłości, o czym piszemy niżej w sekcji "2. Przyszły rozwój".


1. Niewielkie usprawnienia i naprawy błędów

A) Trening wieloboistów

Aby wprowadzenie wielobojów w sezonie 65 przebiegło sprawnie pozwoliliśmy, aby wieloboiści trenowali z trenerami innych specjalizacji. Teraz, dwa sezony po wprowadzeniu trenerów wieloboju, to tymczasowe rozwiązanie nie jest już potrzebne.
Od teraz wieloboiści mogą trenować tylko z trenerami wieloboju lub, co dotyczy tylko juniorów w zespole juniorów, z trenerami juniorów. Jeśli twoi wieloboiści wciąż są przypisani do trenerów innych specjalizacji to ich powiązanie z takim trenerem zostało zerwane.


B) Rekordy świata U21

Od teraz na liście rekordów świata możemy znaleźć także rekordy świata w kategorii U21.


C) Wykres budżetu

W pewnych okolicznościach wykres na stronie budżetu klubu używał błędnych danych. Zostało to już poprawione.


D) Zaproszenia na Indywidualne Mistrzostwa Kraju

W ostatnim sezonie zaproszenia dla 3 najlepszych zawodników w krajowym rankingu opierały się na rankingu, który nie uwzględniał zawodników już zakwalifikowanych. Oznaczało to, że np. czwarty zawodnik w rankingu otrzymywał zaproszenie, gdy zawodnik prowadzący w rankingu zakwalifikował się wcześniej poprzez Indywidualne Mistrzostwa Regionu. Rozwiązanie to było błędem i zostało naprawione.
Tylko trzej najlepsi aktywni zawodnicy z rankingu krajowego będą otrzymywać zaproszenie za sprawą tegoż rankingu.2. Przyszły rozwój

W najbliższej przyszłości będziemy dokonywać głównie zmian optycznych. Pierwszym krokiem będzie rozwój serwera i poprawa bezpieczeństwa oraz stabilności. Później planujemy zająć się nowym responsywnym interfejsem strony.


Zespół developerów,

Ned, Apolo, Claire_Grube, Guyvandamme & Gynnad