Sezóna 68 - Poznámky k vydání

(07:00 12-01-2019)
Instalace tohoto vydání je naplánována na sobotu 12. ledna, takže bude připravena před novou sezónou. Kvůli vánoční sezóně a chybám z našich dřívějších verzí je tato verze poměrně malá a spočívá především v malých vylepšeních a opravách chyb. A pracujeme na budoucích zásadních změnách, viz "2. Budoucí rozvoj" níže.


1. Malá vylepšení a opravy chyb

A) Vícebojařský trénink

K hladkému zavedení vícebojařských disciplín v sezóně 65, jsem povolili trénovat vícebojaře pod trenéry jiných specializací. Teď, dvě sezóny od zavedení vícebojařských trenérů, toto dočasné řešení již není potřeba.
Od teď můžete trénovat vícebojařské atlety pouze pod trenéry vícebojů, nebo v případě dorosteneckých atletů pod dorosteneckými vícebojařskými trenéry. Pokud vaši atleti jsou přiřazeni pod trenéry jiných specializací, atlet bude nezařazen pod trenéra.


B) U21 Světové rekordy

Zahrnuli jsme světové rekordy U21 do seznamu rekordů.


C) Ekonomický diagram

Za určitých okolností graf na stránce ekonomiky použil nesprávná data. To bylo opraveno.


D) Pozvánky na Národní mistrovství jednotlivců

V předešlé sezóně byly pozvánky pro nejlepší tři atlety národního žebříčku založeny na hodnocení, které neobsahovalo již kvalifikované sportovce. To znamená, že čtvrtý atlet národního žebříčku dostal pozvánku, jestliže první byl již kvalifikován přes regionální mistrovství. To bylo již opraveno.
Pouze tři nejlepší aktivní atleti národního žebříčku získávají pozvánku na základě žebříčku.


2. Budoucí rozvoj

V blízké budoucnosti provedeme většinou optické změny. Prvním krokem je upgrade serveru, zlepšení zabezpečení a stability. Poté půjdeme na nové uspokojivější uspořádání webu.


Vývojářský tým,
Ned, Apolo, Claire_Grube, Guyvandamme & Gynnad