Sezóna 73 - Novinky

(08:00 28-12-2019)
Aktualizace je naplánovaná na sobotu 28. prosince, takže bude připravena před další sezónou.


1. Aktualizace stadionu

A) Trest za příliš nízkou účinnost

Namísto ztráty částí stadionu při nízkém stavu stadionu budete nyní platit pokutu. Kontrola bude prováděna při finanční aktualizaci a pokuta bude představovat 1/10 nových okamžitých nákladů na opravu. Počet kontrol klesl ze 7 na 1 za týden, pravděpodobnost zachycení se odpovídajícím způsobem zvýšila.


B) Náklady na okamžitou opravu

Od teď by měla být oprava arény pomocí údržbářů plně funkční a zároveň finančně nejatraktivnější cestou. Náklady na okamžitou opravu stadionu budou nyní dvakrát vyšší než dříve. Tlačítko okamžité opravy používejte pro případ nouze. Pokud je stav pouze o něco nižší než kritická hodnota (85% bez pozemních dopravců, údržbáři tuto hodnotu snižují), bude lepší si najmout nějaké další údržbáře a na chvíli riskovat možnou týdenní pokutu.


C) Bouraní částí stadionu

Od této chvíle můžete snížit své zázemí stadionu zadáním záporných čísel do pracovního příkazu. Náklady na bouraní jsou 1/5 nákladů na vylepšení. U sedadel jsou náklady na snížení vždy 20 € za sedadlo.


D) Ztráta stavu stadionu po mítincích

Ztráta stavu stadionu po mítincích zůstanou stejné. Na začátku sezóny 74 se však mohou změnit.


2. Aktualizace průvodce

V minulosti jsme zmeškali aktualizace průvodce a tak některé informace byly již zastaralé nebo dokonce špatné. Nyní jsme aktualizovali 2.2 Dorost , údržbáři 2.4 Zaměstnanci a 2.5 Stadión . Odstranili jsme nesprávné a nepodstatné informace z 4.2 Víceboj .
Pokud najdete v příručce nesprávné informace, můžete nám to říci v následujícím vláknu: [DEV] Guide Updates. Nahlaste zde pouze problémy s anglickou verzí průvodce. Informace, které jsou nesprávné ve vaší jazykové verzi, ale správné v anglické verzi, vám poskytne místní překladatel.

Vývojový tým,
Ned, Apolo, Claire_Grube, Guyvandamme, Gynnad & Jorginho