Sezóna 72 - Novinky

(07:00 19-10-2019)
1. Údržba stadionu

Od této sezony jsou údržbáři schopni zvýšit stav svého stadionu na denní bázi. Čím větší je stadion, tím více údržbářů potřebujete na stejný efekt. Čím více údržbářů máte, tím více snižují kompletní rekonstrukci stadiónu při každodenní aktualizaci. Jsou také účinnější při nižších hodnotách.

Orientačně by mzdové náklady vašich údržbářů měly být zhruba 1/25 nákladů na okamžité opravy při 87% stavu stadionu, aby se pokryly denní ztráty stavu. Možná budete chtít najmout více údržbářů na pokrytí ztráty stavu stadionů po mítincích.

V sezóně 72 budou náklady na opravu stadionu prostřednictvím údržbářů a okamžitých oprav zhruba stejné. To se však změní v sezóně 73. Náklady na okamžitou opravu se zdvojnásobí, takže bude výhodnější se více spoléhat na postupnou údržbu než na okamžitou, která by měla být využívána jen ve výjimečných případech.
Náklady na okamžitou údržbu se také čtyřnásobní v případě příliš nízkého stavu stadionu, oproti současné situaci.

A jak jsme oznámili minulou sezónu: Uvažuje se při mítincích nad zahrnutí stavu stadionu do výsledků.


2. Změna při aktualizaci tréninku

Zjistili jsme, že funkce Pošli do dorostu, lze zneužít k tréninku více než 18 sportovců v dorostu. Aby se tomu v budoucnu zabránilo, tak nyní při aktualizaci tréninku se bude také kontrolovat počet atletů. Juniorské atlety, kteří splňují potřebné podmínky, můžete přesunout zpět do mládežnického týmu, pokud je jich méně než 18.


Vývojářský tým, Ned, Apolo, Claire_Grube, Guyvandamme, Gynnad & Jorginho