Sezóna 70 - Novinky

(08:00 01-06-2019)
Instalace této verze je plánována na sobotu 1. června, takže bude připravena ještě před startem nové sezóny. Toto vydání je opět poměrně malé a jedná se pouze o opravu chyb.


1. Malá vylepšení a opravy chyb

A) Chyba výsledků Live

Bohužel oprava hlášení Žádný závodník nebyl zapsán během live sledování výsledku trvala mnohem déle než se očekávalo. Omlouváme se. Ale už 2 týdny se výsledky ukazují správně.


2. Budoucí vývoj

Stále pracujeme na citlivé webové stránce, jak bylo uvedeno v minulých poznámkách k vydání. Také plánujeme nějaké změny s dopady na hraní pro další verze:


A) Stadion

Plánujeme představit nové části stadionu, střechu a světlomety. Střecha sníží některé účinky špatného počasí. Světlomety zvýší počet diváků, které můžete přilákat. Budou potřeba, když budete žádát o hostování oficiálních soutěží.
Můžeme také přehodnotit ztrátu stavu stadionů a všechny její důsledky a nahradit ji týdenními udržovacími náklady tak, aby efektivita byla vždy na 100%.


B) Fanoušci

Chceme také udělat něco proti skutečnosti, že běžci mají méně fanoušků než skokani nebo vrhači na stejné úrovni dovedností. Zde můžete očekávat následující:

Přípočet fanoušků na oficiálních soutěží zůstane stejný. Při aktualizaci tréninku však rozšíříme funkci korekce přípočtu fanoušků.
U sportovců s účastí minimálně na 5 různých oficiálních soutěží v posledních 10 týdnů bude vypočítána nová hodnota přípočtu fanoušků za nejlepší výkon v těchto 10 týdnech. Pokud se skutečná hodnota přípočtu příliš liší od té nové, bude skutečná hodnota posunuta blíže k novému přípočtu.
Pro atlety, kteří mají méně jak 5 účastí na oficiálních akcí za posledních 10 týdnu tak ztráta přípočtu zvýší na 5% až dokonce 10%. To má zajistit, že plánovaná funkce nebude být moci obcházená tím, že se nezúčastní oficiálních akcí.

Jakmile bude tato funkce aktivní, tak skokani a vrhači budou mít méně fanoušků, zatímco běžci a chodci budou jich mít více.

Vývojářský tým,
Ned, Apolo, Claire_Grube, Guyvandamme & Gynnad