Przegląd opcji "powrót do zespołu juniorów"

(07:00 01-03-2019)
Zauważyliśmy ostatnio, że część użytkowników chętnie płaci zbyt wysokie kwoty za przeciętnych zawodników, których można ponownie wysłać do zespołu juniorów tylko po to aby zwiększyć swoje szanse wygrania ligi juniorów. Zdecydowanie nie było to naszym celem, gdy tworzyliśmy ligę juniorów i wprowadzaliśmy opcję [b]powrót do zespołu juniorów[/i]. Zdecydowaliśmy więc, że zlikwidujemy taki rodzaj popytu na rynku transferowym.

Od kolejnego sezonu w zawodach ligi juniorów będziesz mógł rywalizować wyłącznie zawodnikami, których sam wylosowałeś bądź zakupiłeś przed 2 marca 2019. Wciąż będziesz mógł kupować zawodników i umieszczać ich w zespole juniorów na dotychczasowych zasadach, jednak nie będą już oni mogli rywalizować w lidze juniorów.

Dzięki tej zmianie rynek transferowy i liga juniorów będą funkcjonować niezależnie od siebie, a ty nadal będziesz mieć możliwość trenowania zakupionych zawodników (spełniających kryteria) ze zwiększoną prędkością, co było zawsze głównym celem funkcjonowania zespołu juniorów.

Czego jeszcze możesz spodziewać się w najnowszym wydaniu? Ponownie będą to głównie niewielkie zmiany, zorientowane przede wszystkim na poprawie błędów.

Zespół developerów,
Ned, Apolo, Claire_Grube, Guyvandamme & Gynnad