Partnerstwo z My Racing Career

(12:00 29-09-2018)
Ogłaszamy dzisiaj nawiązanie naszej pierwszej współpracy z inną menedżerską grą online. Po raz pierwszy w historii Maxithlona porozumieliśmy się z naszym nowym partnerem My Racing Career w celu wzajemnej promocji naszych wspaniałych gier menedżerskich.

Chcemy przedstawić Wam myracingcareer.com, menedżera Formuły 1 online.My Racing Career to realistyczna przeglądarkowa gra menedżerska o sportach motorowych, w której przyjmujesz rolę kierowcy wyścigowego. Swoją karierę rozpoczynasz w niższych seriach wyścigowych podobnych do Formyły 3, ale dzięki udanym występom będziesz otrzymywał oferty z wyższych serii. Najwyższym poziomem jest Formuła 1, ale w grze dostępne są też inne specjalne serie, podobne do Porsche Supercup, DTM, IndyCar, NASCAR i MotoGP.

Zarządzaj swoim kierowcą, przygotuje go do wyścigów, ustaw trening, kupuj samochody, zatrudniaj pracowników, podpisuje kontrakty sponsorskie, wygrywaj serie i walcz o chwałę.
Gra jest darmowa, choć dostępne są w niej dodatkowe, płatne opcje, które polepszają doświadczenie z gry, jednak nie mają wpływu na osiąganie przez gracza sukcesu.


Opis
My Racing Career jest darmową grą menedżerską online, w której przyjmujesz rolę kierowcy wyścigowego. Oznacza to, że musisz stworzyć, a następnie rozwijać swojego własnego kierowcę i nie możesz po prostu kupić dowolnie wybranego kierowcy na rynku transferowym. Jesteś także odpowiedzialny za zarządzanie całym zespołem i jego zadaniami takimi jak zatrudnianie pracowników, podpisywanie kontraktów sponsorskich, trening i inne ważne elementy kariery prawdziwego kierowcy.

Twój kierowca rozpocznie od jazdy samochodami Formuły 3 w jednej z Oficjalnych serii w Serii Rookie. Pierwszym celem jest osiągnięcie dobrym wyników, aby wspiąć się w rankingu, tak aby twój kierowca miał szansę otrzymać lepsze kontrakty sponsorskie na kolejny sezon i awansować do wyższej serii wyścigowej. Po pierwszych udanych krokach otrzymasz możliwość ścigania się w bardziej prestiżowych seriach takich jak Formuła 2. W każdym momencie możesz jednak zmienić obraną ścieżkę kariery twojego kierowcy.

W odróżnieniu od innych gier menedżerskich, My Racing Career daje ci możliwość spróbowania różnych typów samochodów i serii. Serie Amerykańskiej Formuły (Indy) są bardzo popularne i przyciągają wielu kierowców. Możesz dołączyć zarówno do jednej z mniejszych serii Indy Junior (USA lub międzynarodowej) bądź wziąć udział w głównej serii Indy. Możesz także wystartować w serii Samochodów Stock z trzema dostępnymi producentami. W grupie tej najwyższym poziomem jest seria The Gold Cup, ale dla mniej doświadczonych graczy dostępne są również niższe serie.

Formuła 1 jest najważniejszym celem dla każdego kierowcy i także w My Racing Career będziesz mógł doświadczyć tej serii w sposób, jaki nie jest znany w żadnej innej grze menedżerskiej.

To co czyni My Racing Career tak unikatowym jest fakt, że masz tutaj wybór ponad 50 różnych serii, więcej niż 150 różnych torów wyścigowych i graczy z ponad 130 różnych krajów. Gra dostępna jest już w 27 różnych językach. Zawiera również symulację 2D twoich kwalifikacji i wyścigów. Kolejnym ciekawym elementem są prywatne samochody. Możesz kupić swojemu zawodnikowi takowy i ścigać się nim w prywatnych turniejach. Kreatywna droga rozwoju definiuje ducha gry i w wyraźnie oddziela My Racing Career od konkurencji. Aktywna i pomocna społeczność jest kolejnym kamieniem węgielnym My Racing Career.

My Racing Career chce się rozwijać w zdrowy sposób i wprowadza nowe serię, gdy pojawia się taka potrzeba. Oznacza to, że nie będziesz się musiał mierzyć z rywalizacją w pustych i nudnych seriach. Twój kierowca będzie mógł dołączyć do interesujących serii jak DTM , V8 Super Cars, WTCC, Porsche Super Cup czy MotoGP. Będzie on także mógł pomóc twojemu krajowy uzyskać dobry rezultat w Pucharze Narodów.

Ponadto, My Racing Career otrzymało w ostatnich latach szereg nagród: OnlineSportManagers Best Game of the Year 2016, OnlineSportManagers Best MotorSport Game of the Year 2016, OnlineSportManagers Best MotorSport Game of the Year 2015, OnlineSportManagers MotorSport Best Game of the Year 2014, OnlineSportManagers MotorSport Best Game of the Year 2013, OnlineSportManagers Best Game of the Year 2012, OnlineSportManagers Best MotorSport Game of the Year 2012, OnlineSportManagers Best Game of the Year 2011 and OnlineSportManagers Best MotorSport Game of the Year 2011,

Wykorzystaj okazję i dołącz do wyjątkowej wyścigowej gry menedżerskiej online. Nie zwlekaj i rozpocznij swoją karierę wyścigową już dzisiaj.
Stwórz swojego kierowcę wyścigowego, zdobywaj doświadczenie i baw się dobrze.