Nenumatytas sirgalių skaičius

(18:00 18-06-2017)
Žaidimo vystymo komanda dirba ties nenumatytais pranašumais skaičiuojant atletų sirgalius. Šiuo metu ieškome sprendimo dėl neteisingo sirgalių didėjimo bei jų nemažėjimo. Mes išskyrėme dvi pagrindines problemas:

1. Labai jauni atletai gauna per daug sirgalių
2. Veteranai per lėtai praranda savo sirgalius

Prieš atliekant pakeitimus, mes sukūrėme įrankį operatoriams, kurio pagalba galima matyti sirgalių ir atlyginimų nesutapimus. Tikslas - operatoriams įvertinti kiekvieną situaciją ir nustatyti taisykles, kur, jų nuomone, sirgalių skaičius yra netinkamas. Pirmiausia jie įvertins atletus, kurie iš pirmo žvilgsnio turi per daug sirgalių bei stebės ar tai turi įtakos vienai iš aukščiau pateiktų problemų. Jeigu tai ir bus bėda, operatoriai galės siųlyti ką koreguoti bei diskutuoti operatorių temoje.

Dėl vyresnių atletų, kurių sirgalių nemažėja, operatoriai jau diskutuoja, tačiau sirgaliai nebus koreguojami iki nebus sutarta dėl tam tikrų taisyklių. Apolo sukūrė įrankį padėsiantį atrasti šias bėdas. Mes norime pranešti šią naujieną visai Maxithlon bendruomenei, kad komandos, naudojančios šiuos nesubalansuotus sirgalių skaičius savo strategijoje, pradėtų galvoti kaip pakeisti žaidimo stilių prieš tai, kai bus įgyvendinti pokyčiai.

Dėl situacijos, kai jauni atletai turi per daug sirgalių, mes nedelsiant imamės veiksmų, kadangi tai duoda nesažiningų pajamų iš rėmėjų komadoms, turinčioms šių atletų. Šiems atletams bus atstatyti 2 sirgaliai.

Su linkėjimais,
Maxithlon operatoriai