Informacija iš žaidimo plėtotojų komandos

(18:00 11-06-2017)
HTTPS protokolas
Neišsiplečiant į technines detales, norime pranešti, jog įdiegėme Secure Sockets Layer (SSL) sertifikatą. Tai reiškia, jog nuo šiol Maxithlon naudos HTTPS, kas darys naršymą saugesnį bei koduos duomenis, tokius kaip slaptažodžiai ir kt. Ko gero, pastebėjote, jog dabar prisijungus naršyklėje adreso juostoje rašoma HTTPS. Taip pat, naudojantys Firefox naršyklę nebematys pranešimo, jog svetainė nėra saugi.

Naujas serveris
Naujasis serveris yra 70% greitesnis nei buvo prieš 3 mėnesius. Puslapis užkraunamas bei vidiniai procesai kaip atletų treniruotės atliekami 70% greičiau. Serveris buvo pakeistas anksčiau nei numatyta dėl serverio paslaugų tiekėjo galimybių. Kaip jau galbūt pastebėjote, turėjome daugybę problemų. Daugumą jų galėjome išspręsti tik įdiegę naują produkcinę versiją, o Apolo ir Ned padarė didelį darbą taisydami šias bėdas.

Papildomas atnaujinimas birželio 1-ąją
Dauguma vartotojų buvo susitelkę į problemas, atsiradusias po serverio pakeitimo, todėl sulaukėme mažai atsiliepimų apie paskutinį atnaujinimą. Mes norėtume, jog jūs dar kartą perskaitytume naujienas Extra release on 1st of June bei išsakytumėte komentarus bei nuomenes nacionalinėse bei tarptautinėse federacijose. Mums rūpi jūsų nuomonė.

Vidurvasario nakties atnaujinimas
Dėl papildomų darbų, paminėtų aukščiau, mes turėsime peržiūrėti iš naujo ką galime kitu atnaujinimu įgyvendinti.
Apolo atlieka puikų darbą, kad padarytume kuo daugiau, tačiau supratome, jog padaryti viską, ką buvome suplanavę – nepavyks. Labia tikėtina, jog estafetės nebus paruoštos kito sezono pradžioje, tačiau sunkiai dirbame, kad visi kiti atnaujinimai būtų ištestuoti ir atnaujinti pagal grafiką. Mes tikimės, jog jūs suprasite mus.

Geriausi linkėjimai,
Ned, Apolo, Ivanovik & Guyvandamme