Papildomas atnaujinimas birželio 1 dieną

(18:00 30-05-2017)
Dėl netikėto planų pasikeitimo, mes išleisime kelis atnaujinimus kartu su serverio pakeitimu birželio 1-ąją. Atkreipiame dėmesį, jog tai nėra vidurvasarario nakties atnaujinimai, jie bus atliekami numatytu laiku – kito sezono pradžioje.

Planuojame atlikti šiuos atnaujinimus birželio 1-ąją:

1. Rinka: atleto paieška pagal MaxID
Kai ieškote atleto, kuris geriausiai atitiktų Jūsų lygį, ko gero, norite filtruoti pagal MaxID, kad galėtumėte įvertinti ar jis yra tinkamas. MaxID yra vienas iš rodiklių, parodančių kokį atlyginimą atletas gaus. Tikimės, jog šis patobulinimas Jums bus naudingas.

2. Reitingas: pasirinkimas filtruoti tik aktyvius atletus
Kai tikrinate visų laikų reitingą, daug rezultatų taip pat yra ir karjerą baigusių atletų. Galite pasirinkti šio sezono reitingą, tačiau tai nėra tas pats, kadangi atletas galbūt šį sezoną dar nesivaržė norimoje rungtyje arba varžėsi su žemu nusiteikumu ir Jūs norėtumėte pamatyti jo/jos potencialą. Kad įvertintumėte šiandieninius varžovus, Jūs dabar galėsite pažymėti varnelę “Rodyti tik aktyvius atletus” panašiai kaip “rodyti tik geriausią atleto pasirodymą”.

3. Reitingas: galimybė filtruoti atletus pagal amžių
Dauguma vartotojų prašė įdiegti galimybę atletus filtruoti pagal amžių, kad būtų galima lengviau palyginti. Atnaujindami įdiegsime filtrą minimaliam ir maksimaliam amžiui pagal dabartinius rezultuts.

4. Arenos reitingas: pridėtas Konitinentinis filtras
Pagrindiniame arenos puslapyje Jūs galite matyti savo arenos reitingą pasaulyje, kontinente, šalyje bei regione. Tačiau “Arenų reitingai” puslapyje nebuvo galimybės pasirinkti kontinento.

5. Rinka: Imperiniai matavimo vienetai pridėti į paiešką
Po Imperinių matavimo vienetų pridėjimo prie atletų, dabar atnaujiname paiešką Rinkoje, joje galima įvesti pėdas, colius ar svarus. Tikimės, jog tai padės vartotojams iš JAV, Jungtinės Karalystės bei kitų šalių.

6. Įjungiama galimybė versti šiuos tekstus:
a. Retingai: “Kontinentų” pavadinimai filtruose
b. Varžybų sąrašai: “Varžybų tipas” pavadinimas
c. Antraštė puslapyje “Estafetės savaitės testas”
d. Antraštė puslapyje “Dabartiniai rekordai”

Apie mūsų naująjį logotipą daugiau nesulaukėme jokių žinių, todėl manome, jog “Jokių žinių yra geros naujienos” ir bendruomenė yra patenkinta PsymonStark darbu.

Geriausi linkėjimai,
Ned, Apolo, Ivanovik & Guyvandamme