Lihavõttepühade uuendused - mis siis täpselt muutus?

(20:00 15-04-2017)
Meil on väga hea meel teatada meie lihavõttepühade muudatustest, mis on esimesed muudatused Maxithlonis üle pika aja. Selle uudisega soovime selgitada mõningaid tehtud muudatusi.

Enne kui me alustame uuenduste tutvustamisega, siis tahame teatada, et uuenduste tõlkimine võib võtta meie tõlkemeeskonnal pisut aega. Kui te näete itaalia keelseid tekste mõnes kohas, siis ärge muretsege, need tõlgitakse õige pea. Eesti keelne variant peaks ilmuma selle nädala jooksul.

Klaviatuuri otseteed: Et teha veebilehitsemine Maxithlonis mugavamaks, oleme sisse viinud klaviatuuri otseteed, et ei peaks enam niivõrd palju kerima ja klikkima oma arvutihiirega. Me viisime selle sisse kahte kohta:
1. Üksiku sportlase lehel on võimalik järgmist sportlast ette kuvada kasutades klaviatuuril Alt+O või eelmist vajutades Alt+P.
2. Võistluste lehel ja registreerimislehel: võimalik kasutada samasuguseid nuppe. Erinevates brauseritest võivad klaviatuuri otseteed töötada pisut erinevalt. Vaata alt tabelist, millises brauseris otseteed töötavad.
Kasutajate tagasiside põhjal saab tulevikus otseteid kasutada ka treenerite, teatejooksude ja edetabelite lehtedel.

Imperial units ehk inglise süsteemi ühikud: Kasutajad USAst, Suurbritanniast ja teistest riikides on harjunud inglise mõõtühikute süsteemiga. Nüüd on võimalik seadete lehelt muuta meetermõõdustik ümber inglise süsteemi peale. Hetkel kuvatakse inglise süsteemis sportlase pikkust ja kaalu. Kasutajate tagasiside põhjal lisatakse hiljem inglise süsteemi ühikuid ka teistesse kohtadesse.

“Lugemata“ sõnumid föderatsioonidel: Kui varasemalt pidid sa föderatsioonidele peale klikkima, et näha, kas on lugemata sõnumeid, siis nüüd oleme lisanud vasakule menüüle „lugemata“ teate kohe föderatsiooni lühendi kõrvale.

Sõnumid rekordite purustamisel: Kui mõni sinu sportlane purustab rahvusrekordi, kontinentaalrekordi või maailmarekordi, tuleb sulle avalehele teade.

Sportlaste testi leheküljel vanused: Nüüdsest on sportlaste testi lehel näha ka sportlaste vanus. Me oleme erinevates aruteludes täheldanud, et kasutajad on soovinud rohkem infot sportlaste kohta erinevatel lehtedel. Oleme hetkel edasi mõtlemas, mida ja kuhu täpselt juurde lisada. Kõiki häid ideid hetkel teostada ei ole võimalik.

Välju nupp: Nihutasime välja logimise nuppu vasakul menüül pisut allapoole, kuna mitmedki kasutajad andsid teada, et kui soovitakse avada tahvelarvutis või mobiiltelefonis föderatsioonide akent, siis mitmel korral on kogemata hoopis välja logitud. Seetõttu on „Välju“ nupp föderatsioonidest veidikene allapoole nihutatud.

Väiksemad uuendused
- Mõned tekstid ja nupud on nüüdsest võimalik tõlkida inglise keelest teistesse keeltesse.
- Väiksemad uuendused moderaatoritele föderatsioonides
- Uuendused Maxithlonide e-mailides
- E-maili on nüüdseks SPF sertifikaadiga, et postitused ei läheks rämpsposti.
- Muudeti mõningaid turvaelemente edaspidisteks uuendusteks.
- Üksikud vigade parandused.

Uus logo: Anname teada, et oleme uuendanud oma logo. Logo ei ole enam nii lähedal teistele nuppudele ja linkidele, et vältida olukorda, et kogemata vajutatakse valele asjale.

Loodame, et Maxithloni kogukond näeb positiivseid samme uuendustest ning toetab meid edasi edasisel teekonnal uute arendustega. Andke tagasisidet, kommenteerige ja küsige küsimusi ametlikes föderatsioonides. Head mõtted paneme kirja ning anname arendusse.

Keyboard shortcuts (Previous: key = O & Next: key = P)
Browser____________ Windows_______ Linux_________ Mac____________
Chrome_______________ Alt+key ______ Alt+key ______ Ctrl+Alt+key
Firefox______________ Alt+Shift+key_ Alt+Shift+key_ Ctrl+Alt+key
Internet Explorer____ Alt+key] _____ Not available_ Not available
Internet Explorer 11_ Not available_ Not available_ Not available
Safari_______________ Alt+key ______ Not available_ Ctrl+Alt+key
Opera (15 or newer)__ Alt+key ______ Alt+key ______ Alt+key_____
Opera (12.1 or older) Shift+Esc+key_ Shift+Esc+key_ Shift+Esc+key


Rohkem infot meeskonna kohta, kes valmistasid ette lihavõttepühade uuendusi
Pärast mitmeid ebaõnnestunud üritusi kokku panna uus ja töötav Maxithloni arendusmeeskond, on rõõm teada, et meie mängu administraator ja looja Ned on leidnud viimaks uue väikese meeskonna, kes töötasid lihavõttepühade uuenduste kallal.

Apolo on arendaja meeskonnas. Ta veetis pikalt aega, et tutvuda senise Maxithloni süsteemiga ja algkoodiga. Esimese tööna muutis ta veebilehe uuele versioonile.

Ivanovik liitus meeskonnaga sisuarendajana. Ta töötab selle nimel, et aktiviseerida uudiste sektsioon ja paneb kirja hulgaliselt uusi ideid tulevikuks. Hooajalõpu auhinnad on üks tema esimestest projektidest.

Hiljuti liitus meeskonnaga Guyvandamme, kelle ülesandeks on olla projektijuht ja analüüsija.

Ned on meie meeskonna juht ja nõuandja ning kõik lõplikud otsused teeb just tema.

Koos oleme otsustanud, et esimeste sammude tegemine oli ülivajalik, et näidata meie kogukonnale, et positiivsed uuendused on toimumas.

Aitäh teile ja ikka positiivselt edasi!

Thanks and regards,

Ned, Apolo, Ivanovik and Guyvandamme