Rozhovor s majiteľom Apex atletiky

(15:00 16-08-2015)
Ahoj všetci. Máme niečo zaujímavé pre vás - rozhovor s Apex0, ktorý vlastní Apex Athletics klub. Apex Atletika je známa predovšetkým pre 6 titulov Golden League, takže náš hosť je človek s veľkým Maxithlon zážitok. To je prvý Maxithlon rozhovor zaslaný v Správy, a myslíme si, že sa vám bude páčiť, rovnako ako my.

Frozy: Takže moja prvá otázka je o sebe. Kto ste, pán Apex0?
Apex0: Som 39 rokov starý, muž, som v súčasnosti pracuje na projekte v mojej univerzity, písanie matematiky knihy pre strednému vzdelaniu, a ja som býval polo-profesionálny pokerový hráč. Bývam v Turku, Fínsko.

F: Ako ste sa dostal do Maxithlon?
: Jeden chlap na švédskej pokerové fórum pozval ľudí, aby zapojiť do hry.

F: A keď sa to stalo? Spomínate si na sezónu?
: Sezóna 20 bol môj prvý.

F: Čo bolo inak v tomto období? Neviem, podrobnosti o "staré" Maxithlon.
A: No, najväčší rozdiel bol, že každá krajina mala svoju vlastnú ligu, ale páči sa mi súčasný systém lepšie, pretože Medzinárodná liga je oveľa konkurencieschopnejšie.
Tiež si spomínam, že by ste mohli urobiť obrovské množstvo peňazí z neoficiálnych stretnutí, ale nikdy som sa využiť to, pretože môj štadión bol tak malý späť. Tie by mohli získať až 25 000 divákov, keď dosť športovci sa zúčastnila stretnutia. To musel mať veľký vplyv na to, ako boli vykonané na väčšie kluby.

F: To je zaujímavé.
: Potom samozrejme tréneri boli iba mono-kvalifikáciou, čo sa mi páčilo, ako som si prišiel na to, takmer presne, ako používať svoje trénermi získať dobré multi-kvalifikovaných športovcov. Som prišiel na to, kedy presne prejsť športovcov z jedného vozidla do druhého, a keď si najať nového trénera s inou zručnosť. Optimalizácia vašej koučovanie bývalo ťažké, ale teraz, že môžete mať autobusy pre všetko, čo potrebujete v rovnakom čase, každý môže urobiť.

F: Páčilo sa vám páči myšlienka tejto hry od samého začiatku?
A: Väčšinou áno. Ale našiel som myšlienku na atletickom ligy trochu neprirodzene. Tiež som bol veľmi naštvaný s nereálne výsledky,skokan do výšky skočil 47 cm nesedelo so mnou. A keby som prišiel na to, prečo mám športovci zranil po celú dobu, pravdepodobne by som sa prestať.

F: Myslím si, že väčšina z nás čelí rovnaký herný reakciu na začiatku svojej kariéry :)
Poďme hovoriť o svojej kariére. Čo dlhodobá stratégia ste použili, aby si, kde ste teraz?
A: Spočiatku som nemal, že veľká časť stratégie, len som sa snažil identifikovať svoje najslabšie športovcov a nahradiť ich lepšími. To mi dalo veľa pomerne rovnomerne zodpovedal športovcov, ale žiadne naozaj dobrých, a to natoľko, že na jednom mieste, som vyhral viac ako klubové šampionáty jednotlivých šampionátov. Potom som si uvedomil, že keby som chcel dostať na vrchol, potreboval som športovcov, aby dosiahli svoj vrchol v zhruba rovnakom čase, takže som celkom veľa prestaval svoj tím od nuly. Predtým, než sa pokúsite vytvoriť skvelý tím, musíte sa uistiť, že máte ekonomické prostriedky na podporu jedného, ​​alebo inými slovami: vybudovať miesta vo vašom štadióne ako prvý. To vám dáva stály prísun peňazí z zasadnutia ligových každom ročnom období.

F: A koľko obdobie trvalo zhromaždiť potrebné zdroje?
: Myslím, že mi to trvalo niečo ako 10 alebo 12 sezón, kým som mal veľkosť štadiónom a peniaze, ktoré som potreboval na vážny problém. Potom to trvalo niekoľko ďalších sezón vybudovať tím. Samozrejme, že som to mohol urobiť trochu rýchlejšie s lepšou stratégiou. Najrýchlejšia cesta na vrchol je pravdepodobne najprv stráviť takmer všetky svoje peniaze na štadióne (sedadlá zvlášť), ale to je veľmi nudné samozrejme.
Postavil som svoj štadión postupne, a po 14 sezónach som dosiahol 30 000 miest, čo myslím, že je dosť, ak chcete hostiť medzinárodné majstrovstvá. Mohol som dosiahol tento cieľ oveľa skôr, keď som to tiež rozšíril posilňovne maximálna veľkosť v rovnakom čase. Tiež som pridal 3000 sedadlá neskôr, ale nikdy som mal viac ako 30 000 divákov. Myslím, že som postavil svoj štadión v šiestich alebo siedmich stupňoch.

F: Akú hru výhody vám najväčšiu radosť?
: Čo myslíš tým herných výhod?

F: Mám na mysli rôzne in-game úspechy, ktoré robia radosť
Ako zvíťaziť v INL, olympijskej zlatej medaily a nedávny svetový rekord o jeden z mojich športovcov sú pravdepodobne úspechy som najviac vážim. Tiež skôr, keď som vyhral fínsky klub šampionát a NL som bol šťastný, ale tieto úspechy sa cítim menej dôležité.

F: Čo vás motivuje, aby naďalej hrať Maxithlon hoci to nie je aktualizácia na dlhú dobu?
: Môžem ešte skúsiť postaviť ešte lepší tím a ja som snáď mohol vyhrať Champions Cup. A potom moja atléti by snáď mohla poraziť niektoré záznamy. Stále sa snažím zlepšovať svoju hru.
A bola by škoda opustiť svoj klub po všetkých prácu som urobil.

F: To znie cool. Vďaka moc za rozhovor. A prajem vám veľa šťastia s týmito cieľmi :)
: Rado sa stalo :)