Výsledky hlasování sezóny 49 o šampiónech lig

(15:00 06-08-2015)
Ahojte všichni,

po menší prodlevě jsme připraveni podělit se s vámi o výsledky hlasování o vítězích lig sezóny 49. Jste připraveni zjistit tyto výsledky? Pojďme na to.

Mezinárodní liga: gratulace patří týmu Ballyfin, který vyhrál ligu vůbec poprvé. V to věřilo 7 uživatelů. Šampión minulé sezóny Apex Athletics přebudovává kádr, proto skončil 7.

Itálie: po jednosezónní pauze vítězí s velkým náskokem 4pini. To je dobrá zpráva pro 9 lidí, kteří pro tento klub hlasovali. Šampión minulé sezóny Società Atletica Pellethinaikos skončil 6.

Španělsko: EL Caim se stal vítězem ligy, když nasbíral nejvyšší možný počet bodů – 96. Dalším zajímavým faktem je skutečnost, že tento tým vyhrál už před 15 sezónama, což je více než 2 reálné roky zpátky! V naší tipovačce obdržel tento tým 21 hlasů. Club Athletico Abantos, který vyhrál minulou sezónu, skončil 7.

Polsko: Start Słupca obhájil titul, tento tým získal 31 hlasů.

Řecko: Taxidromoi je šampiónem sezóny 49. Jedná se o velké překvapení, i když 6 uživatelů pro něj hlasovalo. Šampión poslední sezóny kolimvites skončil 6.

Belgie: Tnu je klubem, který přerušil hegemonii klubu All speed, a stal se novým šampiónem. Před startem sezóny mu věřilo 13 uživatelů. All speed sice vyhrál předchozí 4 sezóny, nyní se ale musel spokojit pouze s 2. místem.

Česká republika: AC Moribundus je druhým týmem, který obhájil titul. Pro tento klub hlasovalo 47 uživatelů.

Německo: síla Clairchens bunter Haufen byla příliš velká, takže znovu slaví úspěch tento tým – hlasovalo pro něj 44 uživatelů.

Francie: Les Rock'n'roll Tigers se stal šampiónem sezóny 49, obdržel 7 hlasů. Předchozí šampión Angers club skončil 6.

Nizozemsko: černý kůň soutěže Bourg D'Oisans runners vyhrál titul poprvé ve své historii. Vzhledem k počtu hlasů to očekávali pouze 4 uživatelé. Předchozí vítěz Mdtt skončil 2.

Portugalsko: Live2Play je šampión sezóny 49 s 20 hlasy. Předchozí šampión Funkart skončil právě za tímto klubem..

USA: naše gratulace míří týmu Memento club, který vyhrál svou ligu již po desáté v řadě! A zaslouženě na tento tým tipovalo nejvíce lidí – celých 70.

Takže jak můžete vidět, máme mnoho nových šampiónů. Bylo velmi obtížné uhádnout konečné vítěze lig, vítěz naší hlasovací soutěž předpověděl správně 7 vítězů. Je to Unione Sportiva Fermana. K tomu hned 3 manažeři správně předpověděli 6 vítězů lig - Cool Breeze, All speed a ATHENA Nike. Ale jestli si pamatujete, hrálo se pouze o 3 ceny, takže za pomoci random.org jsme vylosovali dva další vítěze. A proto jdou měsíce Maxithlonu zdarma manažerům All speed a ATHENA Nike.

8 uživatelů uhodlo 5 vítězů lig: Loughborough Harriers, VC Poederlee, Team 013, Fc Franky, Guanacos, Lk Bottrop 91, Kaijon Urheilijat a Kellys Corkers.
27 manažerů uhodlo 4 vítěze: Starfleet Academy, The Dragons, Clairchens bunter Haufen, Atlético Gaiense, TJ Újezdec, TJ Sušice, FC Seumas, sprinterteam, Jersey Titans, Plc, F.A.S. Torreès, Celtic Wolves, Chośebuz, SG Stavbar Nitra, High Flyer, Apex Athletics, Kenya Runners, Club Atletisme Birrafets, GatPact, Atpkerry, Athletic club Azzurra Nap..., FC Seumas, Atletica Marconi, Vencedores, De TufTufClub, Paso Team a Nike Oregon project.
Dalších 22 uživatelů správně tiplo 3 vítěze: NACucujaes, LG Eintracht, mcmoe power, TJ Start Havířov, AK VIGO Drnovice, Associazione sportiva "Vi..., Batafieu Olympique, Höttur, K2k team, Quantum TC, atl giglio d'oro, Atletico Soleo, Andrew United, Vk78, Atletica Pollo, Ballyfin, shinigami, Mammoth, elsalvador5, TSV Helmstedt, AC Loemek a Real Mordo.
13 dalších uživatelů uhodlo 2 vítěze: Þristur, MKL Warka, SóLamento, AC Litrpůl, Bourg D'Oisans runners, Speed Inc., _Lviv_, Red Eagles, baboom, Center of Universe, Vaulting Locust AC, Les Nyctalopes a Les Nyctalopes.
A 14 uživatelů správně uhodlo 1 vítěze: Kaminia, Gira Sol, Floga, GS Diavoli, Libertarians Iglesias, aspes, Artica, Espartilleros, Nerón Campeón, Real Betis Balompie, jesus walks atletica, Javelin Team, FC eversel a .

Celá tabulka s výsledky hlasování je dostupná zde.

Gratulujeme Uauiue, Jonasvds a O.paradiso. Své ceny brzy obdržíte. A jen tak mimochodem, poslední uživatel je vítězem hlasovací soutěže sezóny 48, takže to vypadá, že jsme konečně našli naši Maxithlon vědmu ;)

Děkujeme všem za účast v hlasovací soutěži!